Język plendeit
Okna
produkcja okien

Producent rolet zewnętrznych – napisali o nas

Jeśli interesuje Państwa tematyka stolarki aluminiowej lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o działalności firmy GROBUD, producenta drzwi oraz okien PCV, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wycinkami z mediów. Znajdą tu Państwo informacje m.in. na temat aktualnych promocji i nowości w ofercie firmy GROBUD, a także więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zapraszamy do lektury!

Link do czasopisma Profiokno.


Pierwsza pasywna hala sportowa w Polsce /
2014-07-16

Rozpoczęcie wykonywania stolarki okiennej do pierwszej w Polsce pasywnej hali sportowej w Turku.  

Czytaj Więcej >

System Prestige i Exclusive, Exclusive Plus /
2013-12-13

System profili Prestige jest nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm oraz sześciokomorowa budowa profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości.

Czytaj Więcej >

Ideal 8000 /
2012-06-14

Firma Grobud wprowadza do swojej oferty nowy profil Ideal 8000. Ideal 8000 to system w którym został stworzony z dużym naciskiem na parametry cieplne i akustyczne okien. Konstrukcje o niskiej przenikalności cieplnej, to nie tylko ciekawostka, to kierunek wyznaczony na długie lata dla techniki okiennej jak i jej odbiorców. Po więcej informacji zapraszamy do biur handlowych i handlowców.

Czytaj Więcej >

NOWOŚĆ - Drzwi wewnętrzne dymoszczelne! /
2010-12-30

Oferta GROBUDU poszerzona została o nowy produkt – certyfikowane drzwi wewnętrzne dymoszczelne systemu PONZIO NT 50. Badaniu poddane zostały drzwi dwuskrzydłowe dymoszczelne systemu PONZIO NT 50, wykonane z kształtowników aluminiowych, o wymiarach 2290 mm x 2240 mm.

Czytaj Więcej >

Copyright by Grobud © 2015 - 2022 wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl