Język plendeit
Okna
produkcja okien

Okna PVC

Okna PVC

Nasza fabryka okien oferuje najwyższej jakości produkty wytwarzane z najlepszych materiałów posiadających certyfikaty dostępne na rynku  UE. Przy produkcji okien PCV współpracujemy z takimi dostawcami jak Aluplast Polska (profile PCV), Maco (okucia) czy Glassolutions (szyby).  

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kilka linii okien PCV do wyboru: Comfort i Comfort Plus, Progress i Progress Plus, Prestige, Excusive i Exclusive Plus, Energeto oraz Passive. Jako producent okien cieszymy się uznaniem Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, proponujemy również okna PCV dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Sprzedaż hurtowa okien pod Poznaniem

Nasze okna plastikowe stanowią doskonałe połączenie najwyższej estetyki, funkcjonalności i solidności. Bogactwo dostępnych wzorów i rozwiązań zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Rozbudowana oferta okien PCV uwzględnia różne potrzeby i preferencje. Nowoczesne okna PCV to dziś absolutna podstawa w budownictwie. Okna plastikowe są chętnie stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w biurowcach czy blokach mieszkalnych. Dzięki dostępnym różnym kolorom i kształtom okna PCV pozwalają również na realizację ciekawych aranżacji oraz dopasowanie okien do stylu i wyglądu elewacji.  

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką okien zlokalizowaną w województwie wielkopolskim. Prowadzimy hurtową sprzedaż okien PCV w atrakcyjnych cenach.  


Comfort

Active

Ramy renowacyjne

Progress

Prestige

Exclusive

Energeto

Passive

Copyright by Grobud © 2015 - 2022 wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl