Język plendeit
Okna
produkcja okien

Stolarka Aluminiowa

Stolarka Aluminiowa

Jedną ze specjalności naszej firmy jest produkcja stolarki aluminiowej. Wykonujemy nowoczesne i solidne konstrukcje aluminiowe, które znajdują zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych czy handlowych. Wszędzie tam, gdzie potrzeba niezawodnych rozwiązań, nasza stolarka aluminiowa może okazać się nieoceniony wsparciem.

Oferowane systemy

Opieramy się na systemach aluminiowych dwóch cenionych producentów. Pierwszy z nich to ALIPLAST, producent bogatej gamy systemów i komponentów aluminiowych o szerokim zastosowaniu, m.in. przy budowie drzwi, okien PCV, ścianek działowych, fasad, mebli, witryn, wyposażenia łazienek, dachów, wyposażenia sklepów, bram. W naszej ofercie znajdują się następujące systemy ALIPLAST: ECONOLINE, IMPERIAL 800, SUPERIAL 800, STAR. Podobnie zastosowanie mają systemy aluminiowe firmy PONZIO. Wykorzystywane są one nie tylko w takich konstrukcjach jak okna i drzwi, ściany fasadowe, ogrody zimowe czy osłony przeciwsłoneczne, ale też w bardziej specjalistycznych celach np. jako część konstrukcji przeciwpożarowych.       

Dlaczego warto?

Nowoczesna stolarka aluminiowa świetnie odpowiada na współczesne wyzwania architektoniczne. Pozwala tworzyć złożone i funkcjonalne konstrukcje, wzory i kształty, których nie dałoby się uzyskać korzystając z innych materiałów niż aluminium. Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe zapewniają pożądaną lekkość, trwałość oraz duże powierzchnie przeszkleń.

Aliplast

Ponzio

Copyright by Grobud © 2015 - 2022 wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl